Banka Memur Alımları 2021


Banka Memur Alımları 2021

2021 yılında birçok banka personel alımı yapacağını açıkladı. Peki bu bankalar hangileri ve şartları nelerdir?

Banka Memur Alımları 2021
Türkiye genelinde 20 banka banka memuru olarak personel alımı yapacağını açıkladı. 

Türkiye'de genel olarak bankalar bünyelerinde çalıştırılmak üzere memur alımı ilanı yayınladı. 2021 yılı içinde belirli sürelerle ilan yayınlayan bankalar covid-19 etkisi azalmaya başladığından ve bazı kısıtlamaların kaldırılması dan sonra yeni memur alımı ilanları yayınladılar. Sizlerinde bildiği üzere ülkemizde binlerce Hatta milyonlarca Türk genci iş bulamıyor ve birçok kişiye Bankada çalışmak oldukça cazip geliyor ve bankaların dolgun maaşları ile gençler daha rahat bir koşulda. Bundan dolayı 2021 yılı banka personeli alımı ilanlarınız sizler için yayınladık. 

Güncel bilgilerden haberdar olmak için; Kamumulakat instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.Banka Personeli Olarak Kimler Başvuru Yapabilecek? 

Bankaların personel alımı ilanlarına başvuru için adayların en az lise veya Önlisans ve Lisans mezunu olmaları şartları aranmaktadır. Buna ek olarak iyi derecede MS Office kullanabilen, yazılı ve sözlü iletişimi Gayet net ve güçlü, zaman yönetimi becerisi yüksek, ekip çalışmasına uygun, sağlık açısından görevini yerine getirmesine herhangi bir sağlık problemi olmaması, sürekli müşteri memnuniyetine önem vermek, güler yüzlü olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi şartlar istenmektedir. Personel alımı yapacak olan bankaları açıklamaları ile birlikte sizler için şu şekilde derledik;

Akbank:  2021 yılı içinde en çok banka personel alımı yapan banka ünvanına sahip olan Akbank bünyesindeki eksikliği gidermek için çok sayıda personel alımı yapacağını bildirdi. Özellikle uzaktan çalışma imkanı ülkemizde devam eden bu covid19 döneminde adaylara oldukça sağlıklı bir iş imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda aktif 42 iş ilanı bulunan banka binlerce banka personel alımı yapacağını duyurdu. Ayrıca yeni mezun deneyimi olmayan ve deneyimli olan adayların başvuruda bulunabilecekleri kadrolar şu şekilde; mühendis, Bilişim personeli, veri mimari, yönetici, iç kontrol uzmanı, iç analist, strateji yöneticisi, müfettiş, engelli genel başvuru, müşteri iletişim merkezi yetkilisi kadrolarında banka personel alımı yapacağını duyurdu. 

Anadolubank: Anadolubank 2021 senesi personel alımı için iş ilanları duyurusunda bulundu. 4 farklı iş ilanı yayınlayan banka bünyesindeki eksik kadroyu karşılamak için unix/Aix sistem yöneticisi, yazılım geliştirme uzmanı, hazine operasyon Müdür Yardımcısı alımı yapacaktır. 

HSBC: HSBC 2021 yılı personel alımı ilanları banka tarafından adaylarla paylaşalım. Değişik şubelerde istihdam edilmek üzere 5 farklı ilan yayınlayan HSBC bünyesine gişe yetkilisi, Satış destek uzman yardımcısı, müşteri temsilcisi kısımlarında personel alımı yapacaktır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası:  Kuveyt Türk bünyesindeki eksikliği tamamlamak için çok sayıda banka personel alımı yapacağını adaylarla paylaştım. Buna göre 24 farklı ilan duyuran banka 2021 senesi kapsamında banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımlar Önlisans ve lisans mezunları içerisinden yapılacaktır. Bu kapsamda başvurular Bilişim personeli, gişe yetkilisi, çağrı merkezi operatörü, mühendis, mimar, analist gibi kısımlarda alım yapılacağını duyurdu. 

VakıfBank: Vakıfbank devlet bankası olmakla birlikte 2021 senesi kapsamında personel alımı yapacağını çalışmak isteyen adaylara duyurdu. Aktif iş ilanı bulunmayan banka CV ile kadrosundaki eksikliği karşılamak için her pozisyondan başvuru alacağını bildirdi. Bundan dolayı elektronik ortamda CV hazırlayarak başvurularınızı ilgili merkeze iletebilirsiniz. Banka başvuruları iş başvuru havuzuna toplayarak ihtiyaç olduğunda başvurular incelenerek adaylara dönüş yapılacaktır. 

Albaraka Türk Katılım Bankası: Albaraka Türk Katılım Bankası yayımladığı ilanda bünyesine yeni personeller alacağını açıkladı. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara göre okuldan yeni mezun olmuş deneyimsiz veya deneyimli adaylardan farklı alanlarda banka personeli alımı yapılacağını bildirdi. Aktif bulunan ilanlara göre çağrı merkezi personeli, engelli personel, Türkiye geneli genel başvuru, analist, gişe yetkilisi, uzman gibi kısımlarda memur personel alımları yapılacağını bildirdi. Bankanın yaptığı açıklama şu şekilde; Albaraka Türk katılım Bankası'nda kariyer hedefliyorsanız ilgi alanınız ve yapmak istediğiniz iş doğrultusunda aramıza katılabilirsiniz. Kariyer. net' ten başvuru kabul ediyoruz. Yapılan başvurular kariyer.net aracılığı ile bankamıza ulaşmaktadır. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Garanti BBVA: eski adı ile bilinen Garanti Bankası şimdi adını değiştirerek Garanti BBVA olarak hizmet veren Garanti Bankası 2021 senesi personel alımı kapsamında tek kadro ile personel alımı yapacağını bildirdi. Ilana göre son operasyon yetkilisi kadrosunda alım yapacak. Adaylardan bu yönde ekip çalışmasına yatkın sonuç odaklı ve sorumluluk alan ve müşteri memnuniyetine özen gösteren, etkili bir şekilde iletişim kurabilecek yeteneğe sahip şartlar dahilinde personel alımı yapılacağını bildirdi. 

QNB Finansbank: Finansbank bünyesindeki eksikliği gidermek amacıyla farklı kısımlarda personel alımı yapacağını bildirdi, Ayrıca deneyimli veya deneyimsiz olan adayların başvuru yapabileceğini söz konusu ilan için alımlar en az lise ve önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak. Adaylar başvurularını İnternet ortamında yapabilecek olup başvurular, tele satış temsilcisi, müşteri danışmanı, saha satış temsilcisi ve genel başvuru ile banka personeli alacağını duyurdu. 

Turkıshbank: Turkıshbank kadrosundaki eksikliği tamamlamak için açık yatırım danışmanı, müfettiş, iç kontrol yönetmen yardımcısı, yarı zamanlı takım arkadaşları, yönetici asistanı, risk yöneticisi, mali işler yönetmeni, hazine operasyon gibi kadrolarda alımı yapacağını duyurdu. 

DenizBank: DenizBank 2021 senesi iş ilanlarını adaylarla paylaştı. Kadrosundaki eksikliği tamamlamak için banka en az lise mezunu adaylar içerisinden banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Denizbank geçmiş yıllarda en çok personel alan bankalardan birisi olmuş olup adaylar tarafından oldukça ilgi gören bir banka haline gelmiştir. Bu kapsamda 2021 senesi iş ilanlarını göre banka tecrübeli veya tecrübesiz gişe yetkilisi, Bilişim personeli, Kredi uzmanı, Mobil satış temsilcisi ve portföy yöneticisi kısımlarında alım yapacağını duyurdu. 

Burgan Bank: Burgan Bank 2021 senesi personel alımı için oldukça fazla ilan yayınladı. Bu doğrultuda banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 30 farklı iş ilanı yayınlayarak bünyesine Muhasebe yetkilisi, portföy yöneticisi, Bilişim personeli, müşteri temsilcisi, iş analisti, finansal raporlama yetkilisi yardımcısı, gişe yetkilisi gibi kadrolarda en az Önlisans ve Lisans mezunu deneyimli veya deneyimsiz personel alımı yapılacağını duyurdu. 

Alternatif Bank: banka kadrosundaki eksikliği gidermek için 5 farklı kadroda alım yapacağını bildirdi alternatif Bankası. Bu doğrultuda Alternatif Bank en az fakülte mezunu adaylar içerisinden deneyimli veya deneyimsiz farketmeksizin bilgi teknolojileri yönetmen yardımcısı, kurumsal uyum yönetmeni, görüntülü görüşme müşteri temsilcisi, krediler koordinasyon yönetmeni ve genel başvuru ile çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. 

İş Bankası: İş Bankası ülkede önde gelen bankalar arasındadır. Bu doğrultuda verdiği hizmetler ile müşterilerini memnun eden banka 2021 senesi kapsamında aralıklarla personel alımı faaliyetlerine devam etmektedir. Bu doğrultuda 2021 senesi kapsamında Bilişim alanında, çevre mühendisi, Siber güvenlik uzmanı, veri uzmanı, Bulut Bilişim ve platform mühendisliği, devops mühendisi, iletişim ve ağ yönetimi mühendisi ve asterclass dijital gelişim programı pozisyonlarında personel alımı yapılacağını duyurdu. 

Fibabank: Fibabanka personel alımı için ihtiyaç doğrultusunda görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip yetkinlikleri ile bankamızı temsil edebilecek katma değeri yüksek sorumluluk duygusu yüksek takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata devam edebilir. Işe alım süreci olumlu olan adaylar Fibabank ta iş imkanı bulabilirler.
uzun reklam -->Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kamu Mülakat Kamu Mülakat
  2021 © Kamu Mülakat - Kamu Mülakat Soruları