Kamuya Yüzlerce Memur Alımı


Kamuya Yüzlerce Memur Alımı

Belirli illerin Belediyelerine toplamda 3250 tane memur ve işçi alımı yapılacağı bigisi duyuruldu. İşte alım yapılacak iller ve kurumlar.

Kamuya Yüzlerce Memur Alımı
 

En az ilköğretim mezunu kamuya binlerce memur işçi personel alınıyor! Aile Bakanlığı duyurdu! İşte kadrolar ve başvuru şartları

Aile Bakanlığı kamu ilanlarını duyurdu. Aile Bakanlığı kamu ilanları evresinde yayımlanmış olan memur personel alımı ilanlarına göre kamuya 3250 kişilik kadro ile memur alımı, personel alımı ve işçi alımı yapılacak. Alımlar en az ilköğretim mezunu adaylar içerisinden yapılacak olup alakalı ilanlara kadın ve erkek adaylar müracaat yapabilecekler. Aile Bakanlığı kamu ilanları üzerinde yayımlanan ilanlara başvuru için adayların bazı nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Peki hangi kurum ve bakanlık kaç memur alımı yapacak? Kimler müracaat yapabilecek?

Güncel bilgilerden haberdar olmak için; Kamumulakat instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aile Bakanlığı Kamu İlanlarını yayımladı. Bakanlıklar, Belediyeler ve Kamu Kurumları değişik kadrolarda 3250 kişilik kadro ile memur işçi alımı yapacaklar. Aile Bakanlığı kamu ilanları üzerinde yayımlanan ilanlara başvuru için adayların bazı nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Her kurum ve kadro için adaylar başvurularını kurumun belirttiği şekilde online veya şahsen gerçekleştirecekler. Başvuru için Aile Bakanlığı Kamu ilanları sitesinin aşağıdaki bağlantı üzerinden inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ALIM YAPACAK BİRİMLER:

Aile Bakanlığı üzerinde yayımlanan ilanlara göre kamuya Bakanlıklar, Kamu Kurumları, Belediyeler ve Üniversiteler tarafından 3250 memur ve personel alımı yapılacak.

Alım Yapacak Bakanlıklar:

Milli Savunma Bakanlığı,

Tarım ve Orman Bakanlığı,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı,

Adalet Bakanlığı,

Alım Yapacak Belediyeler:

Sarkışla Belediyesi,

Kadıköy Belediyesi,

Akıncılar Belediyesi,

Osmaneli Belediyesi,

Van Büyükşehir Belediyesi,

Çorum Bayat Belediyesi,

Altınekin Belediyesi,

Ankara Çankaya Belediyesi,

Karaburun Belediyesi,

Gediz Belediyesi,

Azatlı Belediyesi,

Karasu Belediyesi,

Yozgat Çayıralan Belediyesi,

Alay Belediyesi,

Güngören Belediyesi,

Marmaris Belediyesi,

Mersin Büyükşehir Belediyesi,

Eğil Belediyesi,

Yıldıztepe Belediyesi,

Aile Bakanlığı kamu ilanlarını duyurdu. Aile Bakanlığı Kamu İlanları kısmında yayımlanmış olan memur Personel alımı ilanlarına göre Kamuya 3250 kişilik kadro ile memur alımı, personel alımı ve işçi alımı yapılacak. Alımlar en az ilköğretim mezunu adaylar içerisinden yapılacak olup ilgili ilanlara Kadın ve Erkek adaylar başvuru yapabilecekler. Peki hangi kurum ve Bakanlık kaç memur alımı yapacak? Kimler başvuru yapabilecek?

uzun reklam -->Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kamu Mülakat Kamu Mülakat
  2021 © Kamu Mülakat - Kamu Mülakat Soruları